• Concertdiner Emilie Mover en John Snauwaert

    Theaterzolder Ulbeekstraat 21, 3832 Ulbeek, Limburg, België

    Emilie Mover, een Canadese singer-songwriter met New Yorkse roots en sinds kort woonachtig in België, staat bekend om haar authentieke stijl, diepgang en subtiele humor. Haar muziek combineert vernieuwende songwriting met invloeden van iconen als Joni Mitchell, Neil Young en Leonard Cohen, én met de jazz die ze van jongs af meekreeg via haar vader, saxofonist Bob Mover. Daardoor klinkt haar werk als een eigentijdse mix van country, soul, folk en jazz.

    Haar unieke stem leverde haar internationale erkenning op, met gebruik van haar songs in films en tv-series en een prestigieuze Canadese award in 2013. Momenteel werkt ze aan haar nieuwe album Heavenly Murmur, geproduceerd door Mark Howard.

    Het komende jaar treedt Emilie vooral op in duo met de veelzijdige saxofonist/fluitist John Snauwaert — een sterk en harmonieus muzikaal koppel. Op vrijdag 6 maart om 19 uur zijn ze live te zien tijdens een sfeervol concertdiner in de Bottelarij.

    €39
  • Libellen migreren | klimaatgedichten

    Theaterzolder Ulbeekstraat 21, 3832 Ulbeek, Limburg, België

    Klimaatdichter Joris Iven en graficus Koen Fossey - beiden geëngageerd als klimaatactivisten - bundelen hun artistieke krachten in een uniek programma:
    - Joris, een klimaatdichter bekend uit de bundel Zwemlessen voor later en in het verleden ook al eerder te gast bij ons met poëzievoordrachten.
    - Koen, graficus en componist, bekroond illustrator en auteur van kinderboeken, die tevens doceerde aan de Sint-Lucas Hogeschool in Antwerpen en de Academie in Genk, omkadert de gedichten met digitale animaties en muziek.

    Vorig jaar creëerden ze samen een poëzie- en beeldperformance "Libellen Migreren", waarin klimaatgedichten worden afgewisseld met digitale animaties, in een emotionele totaalbeleving die uitnodigt tot nadenken en samenspraak.

    Koen kiest bewust als digitaal kunstenaar om zijn beelden en muziek te ontwikkelen met hulp van de nieuwste artificiële intelligentie technieken. Hij is zich zeer bewust van de bezorgdheden rond het gebruik van Ai. Ongetwijfeld stof voor een boeiende gedachtenwisseling.

    Praktische informatie:
    • Prijs: €39 per persoon voor een 3-gangendiner inclusief voorstelling (exclusief dranken)
    • Aanvang: 19:00 uur
    • Programma:
    o Voor- en hoofdgerecht vanaf 19:00 uur
    o Voorstelling "Libellen Migreren"
    o Zoet nagerecht na de voorstelling en mogelijkheid om na te praten met Joris Iven en Koen Fossey

    Reservatie is vereist op info@debottelarij.be of 012 21 42 84