eetcafé
Expo Inge Bartok
eetcaféVan 6 tot en met 28 september kan je in ons eetcafé de kunstwerken van Inge Bartok bewonderen.
Inge Bartok, autodidactisch kunstenares, nam in 2020 na meer dan dertig jaar opnieuw het potlood ter hand. Sindsdien geeft ze op indringende wijze vorm en taal aan de archetypes van het collectief onderbewustzijn. Haar werk nodigt uit tot een sjamanistische reis door haar persoonlijke helingsproces, waarin het innerlijke landschap zichtbaar en voelbaar wordt.
Expo ONTRAFELD | Maggie Raskin
eetcaféVan 4 tot en met 26 oktober kan je in ons eetcafé de textielkunst van Maggie Raskin bewonderen tijdens haar expo ONTRAFELD.
Maggie Raskin is al jaren in de ban van wol spinnen en deze kleuren met planten. Door de jaren heen maakte ze verschillende wandobjecten uit diverse gemixte materialen: wol, vilt, katoen, gerecycleerde draden en hout. De werken ontstaan soms spontaan, soms doordacht, maar met volle aandacht voor de schoonheid van het onvolmaakte, het ruwe, het doorleefde... Het imperfecte is uniek ….